ЛИВАРНЕ ВИРОБНИЦТВО

[b]Сталеве лиття [/b]Виливки з наступних марок сталей: вуглецеві сталі (25Л, 35Л і ін.) низьколеговані сталі (ЗОХНМЛ, 32Х06 та ін.) високолеговані сталі (Г13Л, 40Х24Н12СЛ і ін.) Маса відливок від 10 до 700 кг (поодинокі виливки до 3000 кг).

[b]Кольорове лиття[/b] виливки з алюмінієвих сплавів (АЛ2, АЛ4, АЛ5, АЛ9, АЛ32) бронзові виливки (БрОС8-12, БрОФ1-1, БрОЦС5-505 і ін.)Маса відливок від 0,1 до 350 кг.

[b]Чавунне лиття [/b]Виливки з чавуну: сірі чавуни від СЧ15 до СЧ35; високоміцні чавуни від ВЧ45 до ВЧ60; антифрикційні чавуни.Маса відливок від 10 кг до 3000 кг.

Лиття по виплавлюваних моделях Точне лиття з різних марок сталей, чавунів, латуні і бронзи.Маса відливок від 0,03 до 6 кг. Максимальні габарити (один вимір) до 380 мм.

[b]Типові виливки:[/b] сталеве і чавунне лиття - гільзи, поршні, к / вали, корпуса, колектора, вали колінчасті, хомути тягові, букси та ін .;

алюмінієве литво - корпус повітродувки, корпус редуктора, колесо • повітродувки, крильчатка, блок двигуна та ін .;• бронзове лиття - вкладиші корінні, шатунні, втулки.

[b]Основне технологічне обладнання[/b]

[b]кераміка:[/b]

• чавунне і сталеве лиття - електродугові печі ДС-6Н1;

• алюмінієве литво - печі ПК-120, САН-1,5, \ "Колеман \",

• бронзове лиття - електродугові печі ДМК 0,25,

• точне сталеве лиття і бронза - індукційні печі ІСТ 016/025; ІСТ 016/032.

[b]формувальних і стрижневих обладнання:[/b]

формувальні машини мод. 233, 234м, 271; Піскомет мод. 24437. Стрижньові машини мод. 25-83; обладнання для стрижнів з ХТС (змішувач мод. 19675М і вибростол мод. 21433) відцентрова установка (НСО) в комплекті з УГПП мод. Тисячу п'ятсот сімдесят сім на отримання великих циліндричних стрижнів по нагрівається оснащенні.

[b]Для спеціальних способів лиття[/b]

Плавильні печі ІСТ-016, десятіпозіціонніе автомати, мішалки, сушильні камери, прокалочную печі.

Для великогабаритних разових замовлень застосовується формування в землю на плацу в спеціальних опоках.

[b]Очисне обладнання:[/b]

Дробоструминна камера, галтовочного барабани, стаціонарні наждакові верстати, лінія для дробоочищення поршнів, очисні барабани, установка для вилуговування.

[b]Термічне встаткування:[/b]

Термічні печі з викатним подом, печі для термообробки і нормалізації.

[b]типові виливки[/b]

Cтальне і чавунне лиття - гільзи, поршні, вали, та ін .; алюмінієве литво - корпус повітродувки, корпус редуктора, колесо повітродувки, крильчатка, блок двигуна та ін .; бронзове лиття - вкладиші корінні, шатунні, втулки.

[b]Виготовлення ливарної технологічної оснастки[/b]

Опоки сталеві литі, кокілі, прес-форми для лиття по виплавлюваних моделях, прес-форми сталеві для лиття рід тиском, виливниці для машин відцентрового лиття. Модельне виробництво: модельні комплекти з деревини, алюмінієвих сплавів.

[b]Використовувані методи контролю якості[/b]

Експрес-аналіз хімічного складу, хімічний аналіз, механічні випробування, визначення мікроструктури, фото колориметрия, Люм-контроль, рентгеноструктура, радіографічний контроль, електроскоп, перевірка на герметичність, перевірка на гідроплотность, звукова дефектоскопія, колірна дефектоскопія, контроль розмірної точності, контроль температури заливання , контроль властивостей формувальних і стрижневих матеріалів.

[b]Додаткові можливості:[/b] грунтовка, термічна обробка, механічна обробка.