ЛАБОРАТОРІЯ

Illustration

Основна діяльність: проведення науково-дослідних робіт в області матеріалознавства; Розробка та промислова реалізація комплексних методів підвищення конструктивної міцності важко навантажених деталей, вузлів виробів та інструментів; Технічне обслуговування багатоотраслевого виробництва по проблемам матеріалознавства.

Дослідницька база ЦЗЛ включає лабораторії металознавства, металографічної, металознавства кованого металу, лиття кольорових та чорних сплавів, неметалічних матеріалів, формкових матеріалів та лазерної обробки, металопокриття, антикорозійної, міцності, механічних випробувань та Зносостійкості, рентгеноструктурного аналізу, електронної мікроскопії та технічної інтроскопії.

Лабораторії ЦЗЛ оснащені сучасним обладнанням.

ЦЗЛ розпоряджається банком власних програм обробки експериментальних результатів на комп'ютері.

ЦЗЛ має велику досвіду у вирішенні проблем підвищення надійності та довговічності виробів за рахунок впровадження нових матеріалів і прогресивних технологічних процесів, комплексного укріплення, сучасних видів фізичного неразрушающего контролю якості, оптимізації конструкцій.

ЦЗЛ виконує роботи по вивченню складу, будови та стану будь-якого твердого тіла, будь-якого випробування матеріалів з визначенням механічних та стійких характеристик, параметрів зносостійкості та задиростійкості.

ЦЗЛ розпоряджається оригінальними розробками в області високопродуктивних енергозберігаючих технологій, включаючи застосування лазерів безперервного дії, виготовлення точних кованих та штампованих заготовок, екологічно чистих і малотоксичних процесів у гальванічному та термічному виробництві, застосування нових нетоксичних І несгораемих миющих і охолоджуючих рідин, композиційних електрохімічних покриттів, комплексних методів неразрушающего контролю.

[b] Використані методи контролю якості [/b]

Експрес-аналіз хімічного складу, хімічний аналіз, механічні випробування, визначення мікроструктур, фотоколориметрія, люм-контроль, рентгеноструктура, радіографічний контроль, електроскопія, перевірка на герметичність, перевірка на гідропровідність, Звукова дефектоскопія, кольорова дефектоскопія, контроль параметрів точності, контроль температури заливки, контроль властивостей формкових та стержневих матеріалів.

[url=/sites/default/files/licczl.pdf]ЛІЦЕНЗІЯ №ОВ070470[/url];[Url=/sites/default/files/soa.pdf] СВІДОТСТВО О АТЕСТАЦІЇ [/url]