КОВАЛЬСКО-ПРЕСОВЕ

У ковальсько-пресовому виробництві ДП "Завод імені В.А. Малишева" виготовляються ковані і штамповані поковки типу валів колінчастих, валів, тяг, плит клапанів, осей, конусів, кривошипів, маточини, балансирів, опор, шестерень, фланців, вилок, вінців , гаків, шайб і ін., мають різну конфігурацію.

Розроблені і освоєні оригінальні технології виготовлення поковок великих колінчастих валів важких дизелів, освоєні маловідходні процеси розчленованої штампування, засновані на використанні операцій роздачі, обтиску, відбортовки, поперечної прокатки і розкочування, штампування біметалевих поршнів та інших поковок складної конфігурації.

[b]Матеріали.[/b]

Для виготовлення поковок застосовуються різні марки сталей і сплавів, в т.ч ..: Сталі звичайної якості, конструкційні та леговані стали, жароміцні сплави, алюмінієві і мідні сплави , злитки вуглецевих, легованих і штампових сталей (лиття від 1,5 до 10,0 тн).

[b]Нагрівання.[/b]

Нагрівання заготовок перед куванням (штампуванням), в основному Газополум'яний. На агрегатах ПШМ3т і 0,9т нагрів заготовок здійснюється в електричних камерних печах.

[b]Обладнання.[/b]

Виготовлення штампованих і кованих поковок здійснюється, в основному, на універсальному обладнанні, в т.ч .:

Штампувальні молоти з вагою падаючих частин 0,9т, 1,5т, 2т, 3т, 5т, 6т, 10т, 16т.

Штампувальні кривошипні преси зусиллям 1 600 т.с. 2500 т.с., 4000 т.с.

Кувальні (висадочні) машини зусиллям 400т.с., 800т.с., 1200 т.с.

Гідравлічний кувальний прес зусиллям 1500 т.с.

Молоти вільного кування з вагою падаючих частин 0,4 т., 2 т, 6т.