ІНСТРУМЕНТ

Паралельно з основним на заводі Створено и розвинення виробництво інструмента та оснащення, превратилась сегодня в спеціалізоване виробництво з новітнімі технологіямі та унікальнім обладнанням и досвідченім персоналом.

Використання Високоефективний обладнання, ЗАСОБІВ обчіслювальної техніки та прогресивних технологій ОБРОБКИ деталей на верстатах з ЧПУ, електрофізичних та електрохімічніх методів формирование складних поверхонь, виготовлення в епоксіпластові прес-форми заготівельного оснащення, методів формирование та укріплення складних робочих поверхонь інструментальної установки дозволяє заводу віпускаті практично всі види інструменту та оснащення для потреб підприємства.

Виробництво включає цехи, послуги та ділянки, необхідні для проектування та виготовлення ріжучого й вимірювального, допоміжного та спеціального інструменту, штампів холодної штампування та прес-форм, прістроїв та засобів малої механізації - як для Власний потреб заводу, так и для виконання сторонніх замовлень.

Віроби:

-штампи холодної штампування вагою до 25 тонн (отрізні, вірезні, пробивні, вирубні, гнучкі, витяжні, калібровочні, карбовані)

- технологічні оснащення (кондуктора, токарні, фрезерні прістосування)

-пневмоінструмент;

Прес-форми для резінотехнічніх виробів;

-протяжки: круглі, плоскі, шліцеві, евольвентні, прямозубиє;

- черв'ячні фрези;

-накатні шліцеві ролики;

прошивки;

-Свердла: з ціліндрічнім штоком Ø3 ÷ 10 з конськім штоком Ø5 ÷ 50;

-зенкери;

Розвалка;

-фрези: з ціліндрічнім штоком Ø4 ÷ 20

- з конічнім штоком Ø8 ÷ 50

- дискові

-кутовий

- спеціальні (профільні)

-резці: відрізні, прохідні, підрізні, наполегливі, різьбові, розточувальні;

-метчікі Ø3 ÷ 30;

-резьбонакатні ролики;

-резьбовіе фрези;

-призматічні резці;

-спеціальній мірній інструмент;

- контрольні прістосування;

- ударні клейма;